O nás

Naše firma se spodním prádlem vznikla v roce 2007, začínali jsme jako klasická kamenná prodejna. Postupem času jsme se rozhodli věnovat i internetovému obchodu. Cílem naší firmy je snaha nabídnout všem klientům vše co je pro nejvýhodnější a nejlepší tzn. ne jenom prodat, ale i poradit a zvolit to nejvýhodnější řešení a to v nejkratším možném termíně.

Jsme přesvědčeni, že několikaletými zkušenostmi jsme schopni vést obchod, ve kterém každá žena najde něco pro sebe i v případě pouhé rady či příjemného rozhovoru. Stejně tak jako i v jiných věcech tomu tak nebude hned, ale můžeme zaručit, že s chutí budeme dále pracovat na tom abychom docílili jak nejvíc spokojených zákazníku, kteří se k nám rádi budou vracet.

MÓDA A ORIGINALITA

Každý den sledujeme nejnovější světové trendy v módě a to v neobvyklých živých a atraktivních barvách s těmi nejnovějšími trendy. Nepostrádáme ani vzory klasické a jednoduché a zároveň plné smyslnosti a elegance. A právě proto můžeme nabídnout našim klientům nejmódnější a nejoriginálnější spodní prádlo a doplňky.

Zboží, které prodáváme je určeno pro novodobé ženy, které se chtějí cítit neodolatelně a výjmečně. Snažíme se nabídnout všem klientům od vrcholových značek i po kategorie zařazené do nižších řad. Vše záleží na oblíbenosti a možnostech každého klienta a volba záleží pouze a jednoznačně na něm, pro které zboží se rozhodne.

CO NABÍZÍME?

Firma belissa-pradlo.cz Vám nabízí celou řadu podprsenek typu push-up, soft, vyztužené, polovyztužené i sportovní od velikosti A do plnějších tvarů J. Do každé nabízené řady můžete dobrat kalhotky, tanga, shorty, korzety i podvazkové pásy. Zvolit můžete i punčochy k různým příležitostem, stejně tak i tvarovací prádlo, noční košilky, pyžama, komplety i župany.

 

Postupem času jsme naší nabídku rozšířili i o zboží pro muže a to pánské boxerky, trenky i pyžama . Dlouhou dobu nám trvalo zvolit správného výrobce plavek, a to z toho důvodů, že na trhu je velké množství nabízených plavek, ale strašně málo kvalitního zboží za přijatelnou cenu. Nakonec jsme zvolili výrobce SHE. Plavky této firmy jsou velmi originální, ale to nejdůležitější kladou velký důraz na kvalitu materiálu a ušití. Tuto značku nabízíme od roku 2010 a podstatné je, že klientky jsou s těmito plavkami velmi spokojené.

Přejeme všem klientům, kteří si vyberou nebo zakoupili nějaké prádlo na našich stránkách belissa-pradlo.cz aby se v něm cítili nejenom výjmečně a neodolatelně ale i pohodlně a příjemně.

Zobrazeno